Pracownia Budowlana PROJEKT SERVICE SZCZECIN

ul. Wielka Odrzańska 18A lok. 7

70-535 SZCZECIN

Telefon: 914 633 888

blok

O nas

Witamy bardzo serdecznie na naszej stronie.

Nasza Pracownia świadczy różnego rodzaju usługi w zakresie budownictwa, ze szczególnym uwzględnieniem badań i pomiarów elementów i konstrukcji budowlanych i nie tylko.

Jesteśmy wyposażeni i dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem i aparaturą najnowszej generacji. W miarę potrzeb współpracujemy z różnymi specjalistami i instytucjami, co pozwala na uzyskanie wykonywanych przez na zamierzeń o najwyższej jakości.

Sprzęt pomiarowy który jest w naszym posiadaniu, umożliwia kompleksowe przeprowadzenie różnego rodzaju badań i pomiarów dla każdego rodzaju wbudowanych materiałów.

W trakcie realizacji naszych zadań zawsze dokładamy należytej staranności, aby nasze opracowania i wykonywane zadania w pełni satysfakcjonowały każdą ze Stron.

Posługujemy się różnorodnymi narzędziami w postaci nowoczesnej aparatury i sprzętu oraz wykorzystujemy nasze długoletnie doświadczenie i kwalifikacje. Wykonujemy różnego typu opracowania stosownie do oczekiwań naszych Klientów.

Działalność nasza prowadzona jest ciągle od roku 1988 i jest związania z budownictwem ujętym w bardzo szerokim pojęciu i dotyczy między innymi:
- wykonawstwa różnego rodzaju robót budowlanych,
- sporządzania inwentaryzacji budowlanych wszystkich branż,
- wykonywania badań i opracowań geotechnicznych podłoża gruntowego,
- doradztwa technicznego wszystkich branż w zakresie budownictwa,
- opracowywania kosztorysów różnych branż budowlanych,
- sprawowania nadzorów technicznych w zakresie wykonawstwa,
- sporządzania orzeczeń i opinii technicznych z zakresu budownictwa,
- wykonywania badań elementów i konstrukcji budowlanych z uwzględnieniem technik nieniszczących,
- projektowania wszystkich branż budowlanych,
- opracowywania diagnostyki elementów konstrukcyjnych i obiektów,
- wykonywania termografii (termowizji) urządzeń i obiektów z opracowaniem wyników,
- sporządzania audytów termicznych i audytów technicznych obiektów,
- prowadzenia szkoleń w zakresie wykorzystywania diagnostyki oraz badań i pomiarów elementów i konstrukcji budowlanych metodami nieniszczącymi.
Współpracujemy na stałe z różnymi Katedrami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (dawniej Politechniki Szczecińskiej) w Szczecinie, a naszą działalność wykonujemy w zgodzie  z obowiązującymi przepisami prawa oraz norm w sposób korzystny dla wszystkich Zleceniodawców.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą Pracownią, zapewniając że każdy będzie potraktowany w sposób najlepszy z możliwych.